Zasklívání balkonů a lodžií

Chcete získat nový prostor ve vašem bytě, kde můžete pohodlně a klidně odpočívat? Chcete ušetřit za vytápění vašeho domova? Zasklení balkónu či lodžie je ideálním řešením!

Mezi hlavní přednosti zasklení se řadí tepelně-izolační vlastnosti, úspory energie, ochrana před povětrnostními vlivy a zvětšení obytného prostoru.

Existují dva systémy zasklení, ze kterých můžete vybírat:

  • Rámový systém
  • Bezrámový systém

Každý systém má své charakteristiky, rádi vám s výběrem poradíme a navrhneme to pravé řešení pro vás. Kontaktuje nás!

Rámový systém

Systém je složen z hliníkového rámu a ze skleněné či polykarbonátové výplně. Je vytvořena nová samostatná konstrukce zábradlí s barevnou výplní, která vytváří elegantní vzhled budov. Navíc zajišťuje bezpečné užívání balkonu a lodžie. Můžete si zvolit možnost barevného provedení rámu i výplní. Použité materiály nepodléhají korozi a konstrukce je lehká.

Jedná se o stavebnicový systém nabízející řadu technických řešení, které lze vzájemně kombinovat a propojovat. Postaráme se o kompletní dodávku s velice rychlou montáží.

Máte zájem o nezávaznou nabídku na míru? Ozvěte se nám!

Bezrámový systém

Díky bezrámovému posuvnému a otočnému zasklívacímu systému získáte ve vašem bytě či domě zcela nový prostor, kde můžete pohodlně relaxovat bez ohledu na počasí.

Bezrámový systém je složen z čirého bezpečnostního skla a vodicích hliníkových profilů. Jednotlivé skleněné tabule jsou vloženy do plastových dílců, které se pohybují ve vodicích kolejnicích. Spodní kolej obsahuje otvory pro odtok dešťové vody a tajícího sněhu. Speciální těsnění zajišťuje těsnost celé konstrukce.

Kontaktujte nás!

Ještě váháte, zda realizovat zasklení balkonu či lodžie?
Přečtěte si všechny výhody zasklení.


Tepelně-izolační vlastnosti a úspora energie

Mezi přední výhody zasklení patří dodatečná izolace bytu, díky níž především v zimě pocítíte znatelnou úsporu tepla.
Zasklení výborně izoluje a zvyšuje tak teplotu ve přilehlé místnosti. Vy tak efektivně spoříte za vytápění bytu.

Více prostoru a komfortu

Zasklený balkon či lodžie nabízí zcela nový prostor ve vaší domácnosti, kde můžete pohodlně relaxovat a trávit volný čas.

Ochrana před větrem, deštěm a prachem

Zasklení výborně chrání před povětrnostními vlivy. Navíc snižuje úroveň prašnosti ve vašem bytě či domě, což je prospěšné pro vaše zdraví.
Hospodyňky budou také potěšeny, protože budou mít méně práce s úklidem prachu.

Nižší úroveň hluku

Díky zasklení dojde nejen k tepelné izolaci, ale také k izolaci hlukové. Zasklení sníží úroveň hluku z okolí a vy si tak můžete užívat klid svého domova.

Bezpečnost

Zasklívací systémy obecně zajišťují bezpečné užívání balkonu či lodžie. Navíc je pro výrobu používáno čiré bezpečnostní sklo.
Pokud se toto sklo rozbije, střepy nejsou ostré a nedojde tak k pořezání či jinému zranění.

Neomezené možnosti

Zasklení lze provádět u různých typů domů. Je vhodné pro rodinné domy, panelové domy, rohové balkony i jiné atypické tvary.

Světlo do vašeho domova a rozhled

Nový zasklený prostor bude prozářen světlem a dovolí vám krásný rozhled po okolí. A pokud se nebe zatáhne a slunce se schová za dešťové mraky,
můžete si svou chvilku pohody vychutnávat i nadále. Zasklení vás dokonale ochrání před deštěm.

Design a elegance

Zasklení neruší vzhled domu, je provedeno v čistém designu, který přidá na eleganci a působí až luxusním dojmem.